Schwarzkopf Saç Bakım Ürünleri

Schwarzkopf Essensity size doğal ve canlı bir görünümü vaat ediyor. Schwarzkopf Essensity serisi ile yapay boyaların yarattığı hasarlardan kurtulabilirsiniz. Seri içerisinde yer alan ürünlerde doğal bir içeriğin bulunması, saçlarınızı daha uzun süre korumanızı ve daha canlı tutmanızı sağlıyor.

İnce telli saçlar için  önerilen Oil Miracle Light zaman içinde saçlarınızı iyileştirip doğal saç seviyesine getirerek sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar.  Saçlarınızın daha hızlı bir şekilde doğallık kazanması ve güçlenmesi için saç tipinize uygun olan ince telliler için Light normal ve kalın telli saçlar için Normal Oil Miracle kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Schwarzkopf Bonacure Hassas saçlara derinlemesine bakım sağlar. Mekanik işlemler ve kimyasal işlemler sonucu yeniden yapılanmaya ihtiyaç duyan saçlar için ideal 4. seviye durulanan bakım.   TANI Kimyasal ve mekanik işlemlerin sık tekrarlanması sonucu iç yapısı bozulmuş saçlar Donuk ve kırılmaya müsait saçlar   FAYDALARI Saçı besleyerek dış etkenlerden korur