Saç Bakım Ürünleri

Kerastase Elixir ile saçlarınızda bugüne kadar yaşamadığınız bir deneyime sahip olacaksınız. Mucizevi içeriği, argan, mısır, prakaksi ve kamelya yağlarının gücünü bir arada toplayan özelliği ile Kerastase Elixir, saçlarınızda özlediğiniz doğal ve parlak görünümü sağlayacak.

Kerastase şampuan, sahip olduğu çok yönlü özelliği ile her tip saç şekline ve yapısına uyum sağlayan bir formüle sahip. Bu anlamda her tip saç yapısına uyum sağlayan ilk ürün olma özelliğini taşıyan Kerastase Elixir içeriğinde bulunan dört yağın birleşimi ile eşsiz bir güce sahip.

Matrix Biolage Hydratherapie ile kuru saçlarınızı, ürünün nemlendirici özelliği ile korumaya alabilirsiniz. Ürün kullanım sonrasında saçlarda nem, yumuşaklık ve canlı bir görüntüyü sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan E vitamini, aloe vera özü ile saçlarınızı beslerken aynı zamanda doğal ve parlak bir görünüm kazandırmaktadır.

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Serisi ile saçlarda anında koruma ve bakım sağlayabilirsiniz. Ürün serisinin en önemli özelliği bir dakika gibi bir sürede saçlarda aranılan doğallığı ve canlılığı yaratmasıdır. Yoğun güçlendirici özelliği ile Goldwell Dualsenses Ultra Volume Serisi saçları yeniden yapılandıracaktır.