Merdiven Asansörleri’nde Bir İlk: Esneklik, Yeniden Kullanım ve Yüksek 2. El Değeri

Erimas olarak size sunduğumuz tüm merdiven asansörleri en son Avrupa güvenlik standartlarına uygun biçimde üretilmekte ve test edilmektedir. Güvenlikle ilgili kritik faktörlerin sağlanması, zorlu test ve analiz sürecin tasarımdan üretime kadar her aşamada yer alması ile sağlanmaktadır.

Erimas’ta Merdiven Asansörleri 5 yıl garanti paketi ile sunulmaktadır. Erimas’ı rakiplerinden ayıran en önemli farklardan biri hem merdiven asansörlerinin ve hem de ray sisteminin yeniden kullanılabilir olması. Diğer tüm dönüşlü merdiven asansörlerinde ray sistemi uygulanacağı merdivene göre üretilir ve farklı bir merdivende kullanılamaz.
Sadece motoru ve koltuğu yeniden değerlendirilebilir ve bu durum maddi olarak müşteriye büyük kayıp getirir.

Oysa Erimas’ın uygulamasını yaptığı koltuk asansörlerinin tamamen yeniden kullanım olanağı bulunmaktadır. Dilerseniz kat ekleyin, dilerseniz faklı evinize taşıyın veya 2. el olarak diğer markalardan çok daha yüksek bir değere geri satın.

Merdiven asansörünüzün teslim süresi sipariş verdiğiniz modele ve merdiven şeklinize bağlı olarak değişmektedir. Erimas olarak tedarikçilerimizin ileri üretim teknolojisi ile size benzersiz avantajlar sunuyor ve en acil ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyoruz.

Düz merdiven asansörleri için ertesi gün, merdivenlerinize özel tasarlanıp üretilen dönüşlü koltuk asansörleri için ise 2 haftadan başlayan teslim süreleri artık Erimas ile mümkün. Üstelik sertifikalı teknisyenlerimiz ile sadece saatler içinde hızlı, temiz ve zahmetsiz montaj dahil.

Merdiven asansörü fiyatları büyük oranda asansörün uygulanacağı merdivenin şekli ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Tercih edilecek koltuk modeli ve aksesuarları, seyir mesafesi bir diğer deyişle ray boyu, dönüş tip ve adetleri, durak ve kumanda adetleri gibi kriterler merdiven asansörü fiyatı belirlemede etkili olmaktadır.

Erimas merdiven asansörü ile hepsi mümkün!